тел/факс: (38-044) 200-38-24, 200-38-25

Ефективне управління та громадянське суспільство

Програма "Ефективне управління та громадянське суспільство" сприяє підвищенню ефективності роботи місцевих органів влади задля кращого забезпечення потреб громадян та сталого розвитку громад. ФСЄ та партнери фонду проводять тренінги, консультації, організовують громадські обговорення, допомагають у розробці стратегічних планів розвитку громад.
ФСЄ сприяє підвищенню ефективності роботи органів місцевого самоврядування, допомагає роботі уряду у розробці і впровадженні реформ та залученні місцевих громадських організацій до планування та реалізації місцевої політики, процесів децентралізації, підзвітності місцевих органів управління, впровадження електронного врядування.

Проекти в рамках програми:

Адреса:
Вул. Саксаганського, 83
Київ-01033, Україна
Години роботи:
Пон.-пятн. 09-00 до 18-00
Вихідні: суббота та неділя

Про фонд

Місія Фонду Східна Європа - сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Фонд Східна Європа (ФСЄ) допомагає громадянам будувати власне майбутнє, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та сприяючи партнерству громади, влади та бізнесу.