тел/факс: (38-044) 200-38-24, 200-38-25


Середа, 28 грудня 2016 18:03

ФСЄ шукає екпертів для виконання проектного завдання в рамках проекту «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах»

ФСЄ шукає екпертів для виконання проектного завдання в рамках проекту «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах»

Технічне завдання на розробку Аналітичної довідки про стан, проблеми та перспективи розвитку державних інформаційних ресурсів.

Проект: «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах»
Компонент: «Електронні послуги»
Назва роботи: Розробка аналітичної довідки про стан, проблеми та перспективи розвитку державних інформаційних ресурсів.
Підстава для проведення робіт: Проектне завдання

Основні вимоги:
1. Аналітична довідка розробляється на основі даних, які будуть зібрані і надані іншими експертами проекту, а також іншими даними, які розміщені у відкритих джерелах.
2. Аналітична довідка не повинна містити інформації з обмеженим доступом.
3. Об’єм аналітичної довідки не повинен перевищувати 70 сторінок А4.
4. Оформлення аналітичної довідки повинно здійснюватися у відповідності до ДСТУ 3008-95 «Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення» з урахуванням рекомендацій наведених в навчально-методичному матеріалі: «Аналітичний документ як інструмент підготовки управлінських рішень», видавництва: Національної академії державного управління при Президентові України.
5. Документ оформлюється українською та російською мовами (дві версії).
6. Строк розробки аналітичної довідки не повинен перевищувати 45 календарних днів.
7. Мінімальна кількість та перелік інформаційних ресурсів, яка повинна увійти в дослідження визначається Постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 606.

Сутність завдання:
Необхідно розробити аналітичну записку про стан, проблеми та перспективи розвитку пріоритетних державних інформаційних ресурсів на базі інформації, яку біло зібрано іншими експертами проекту. Основним завданням даного аналітичного дослідження є напрацювання переліку показників, за допомогою яких можна якісно та кількісно оцінити та порівняти між собою стан державних реєстрів. За результатом роботи потрібно вивести індекс готовності реєстрів до інтеграції в Національну систему інтероперабельності (Систему електронної взаємодії державних інформаційних ресурсів). До уваги необхідно приймати нормативні, інфраструктурні, семантичні та технічні аспекти, що можуть формувати індекс готовності.

У подальшому, інформація даного дослідження буде використана для розробки дорожньої карти підвищення рівня інтероперабельності/доступності державних інформаційних ресурсів та розробки необхідних законодавчих ініціатив.

Очікувані результати роботи експерта:
1. Розроблена аналітична записка з відповідними дослідженнями щодо стану державних інформаційних ресурсів, їх порівняння за різними критеріями, визначення рейтингу реєстрів за індексом готовності.

Вимоги до кваліфікації експерта: Вища освіта у галузі інформаційних технологій, бізнес-аналітики або аналізу даних, досвід роботи за відповідним напрямком на менш 3 років.

Початок контракту: 10 січня 2017 року

Тривалість роботи експерта: 2 місяці

Резюме потрібно надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прочитано 296 разів Остання зміна Середа, 28 грудня 2016 18:07
Адреса:
Вул. Саксаганського, 83
Київ-01033, Україна
Години роботи:
Пон.-пятн. 09-00 до 18-00
Вихідні: суббота та неділя

Про фонд

Місія Фонду Східна Європа - сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Фонд Східна Європа (ФСЄ) допомагає громадянам будувати власне майбутнє, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та сприяючи партнерству громади, влади та бізнесу.