тел/факс: (38-044) 200-38-24, 200-38-25


Середа, 28 грудня 2016 18:00

ФСЄ в рамках виконання проекту «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» шукає експерта для виконання проектного завдання

ФСЄ в рамках виконання проекту «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» шукає експерта для виконання проектного завдання

Технічне завдання для експерта «Аналітик даних».

Проект: «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах»
Компонент: «Електронні послуги»

Підстава для проведення робіт: Проектне завдання

Основні завдання:
1. Розробка моделі даних для накопичення інформації про державні реєстри, їх власників, адміністраторів, їх зв’язки як існуючи так і необхідні в перспективі застосування для надання електронних послуг.
2. Розробка концепції та технічного завдання на створення програмного продукту для збору, накопичення та аналізу інформації про державні органи, їх інформаційні ресурси та публічні послуги, а також їх інформаційні зв’язки. Оформлення технічного завдання повинно здійснюватися у відповідності до ГОСТ 19.201-78 «ЕСПД. Техническое задание. Требования к содержанию и оформлению».
3. Супроводження розробки програмного продукту на всіх етапах його створення.
4. Підготовка та внесення до програмного продукту, первинних даних як то довідники, словники, класифікатори та іншої структурованої інформації.
5. Проведення аналітичних досліджень внесених до програмного продукту даних з використанням елементів візуалізації, для здійснення пошуку помилок, перехрещень, дублювання даних та зайвих інформаційних зв’язків.

Сутність завдання:
Супроводження розробки програмного продукту для збору, накопичення та аналізу інформації про державні органи, їх інформаційні ресурси та публічні послуги, що ними надаються. Проведення аналітичних досліджень за допомогою створеного програмного продукту, щодо виявлення проблем з якістю даних в державних реєстрах.

Очікувані результати роботи експерта:
1. Розроблена модель даних та технічне завдання на розробку спеціального програмного забезпечення.
2. Підготовлені рекомендації щодо оптимізації структури та якості даних в державних реєстрах, а також в їх інформаційних зв’язках.

Вимоги до кваліфікації експерта: Вища освіта у галузі інформаційних технологій, бізнес-аналітики або аналізу даних, досвід роботи за відповідним напрямком на менш 3 років.
Досвід у користування спеціальним програмним забезпеченням для проектування баз даних.

Початок контракту: 10 січня 2017 року

Тривалість роботи експерта: 4 місяці

Резюме надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прочитано 219 разів Остання зміна Середа, 28 грудня 2016 18:03
Адреса:
Вул. Саксаганського, 83
Київ-01033, Україна
Години роботи:
Пон.-пятн. 09-00 до 18-00
Вихідні: суббота та неділя

Про фонд

Місія Фонду Східна Європа - сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Фонд Східна Європа (ФСЄ) допомагає громадянам будувати власне майбутнє, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та сприяючи партнерству громади, влади та бізнесу.