тел/факс: (38-044) 200-38-24, 200-38-25


П'ятниця, 23 грудня 2016 18:42

Вакансія

Вакансія

Фонд Східна Європа оголошує конкурсний відбір експерта для проведення інвентаризації державних інформаційних ресурсів, збору та впорядкування даних, необхідних для організації їх електронної взаємодії

Інвентаризація державних інформаційних ресурсів буде виконуватись в рамках проекту USAID «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах», компонент «Електронні послуги».

Основні напрями:
1. Збір полів даних, що містяться у визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 606 «Деякі питання електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів» державних реєстрах.
2. Збір полів даних, що містяться в державних реєстрах, визначених керівником напрямку електронні послуги проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах».
3. Опитування персоналу, що забезпечує функціонування вказаних вище державних реєстрів, щодо структури та повноти полів даних державних реєстрів.
4. Проведення аналізу нормативних документів, що забезпечують функціонування державних електронних інформаційних ресурсів, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 606, щодо необхідних даних для функціонування державних реєстрів, які забезпечуються іншими базовими державними реєстрами.
5. Здійснення допомоги в побудові мапінгу державних реєстрів в розрізі пріоритетних електронних послуг визначених «Концепцією розвитку системи електронних послуг в Україні», схваленою Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 918-р.

Суть завдання:
Основним завданням експерту є інтерв’ювання фахівців, що забезпечують функціонування пріоритетних державних реєстрів, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 606.

Експертом повинна бути проведена інвентаризація державних реєстрів, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 606, та створений перелік наборів даних з відповідними параметрами, а також проведено співставлення державних реєстрів з електронних послуг визначених «Концепцією розвитку системи електронних послуг в Україні». На основі переліку повинна бути розроблені інформаційно-технологічна мапа, що міститиме відомості про:
- утримувача державного реєстру (найменування, назва реєстру, підстава щодо його ведення, адміністратора реєстру);
- перелік наборів даних відповідного реєстру, та їх параметри введення;
- перелік наборів даних з інших державних реєстрів, необхідних для ведення відповідного реєстру;
- перелік наборів даних, який передається для інших державних реєстрів;
- перелік наборів даних необхідних для отримання електронних послуг, визначених «Концепцією розвитку системи електронних послуг в Україні».
У подальшому відомості з інформаційно-технологічної мапи мають бути використані експертом під час їх розміщення на інформаційному ресурсі проекту «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» за напрямком електронні послуги.

Очікувані результати роботи експерта:
1. Проведено аудіювання фахівців, що забезпечують функціонування пріоритетних державних реєстрів, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 606, а також державних реєстрів визначених керівником напрямку електронні послуги проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», щодо стану відповідних державних реєстрів.
2. Проведена інвентаризація державних реєстрів, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 606, а також державних реєстрів визначених керівником напрямку електронні послуги проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», та створений перелік наборів даних з відповідними параметрами (прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, місце народження, серія/номер паспорта тощо).
3. Отримані матеріали занесені до інформаційного ресурсу проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» за напрямком електронні послуги.

Вимоги до кваліфікації: вища освіта у галузі інформаційних технологій, досвід роботи за відповідним напрямком не менше 1 року.

Тривалість роботи експерта: 4-6 місяців.

Для участі у конкурсі прохання надіслати мотиваційний лист та резюме на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30 грудня 2016 року.

Прочитано 250 разів
Адреса:
Вул. Саксаганського, 83
Київ-01033, Україна
Години роботи:
Пон.-пятн. 09-00 до 18-00
Вихідні: суббота та неділя

Про фонд

Місія Фонду Східна Європа - сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Фонд Східна Європа (ФСЄ) допомагає громадянам будувати власне майбутнє, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та сприяючи партнерству громади, влади та бізнесу.