тел/факс: (38-044) 200-38-24, 200-38-25

Про програму USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ)

Період реалізації програми: грудень 2014 – грудень 2019

Мета Програми: покращення середовища для ведення бізнесу, об‘єднання зусиль орієнтованих на реформи організацій громадянського суспільства та урядових інституцій для необхідних змін політики, підготовки та реалізації законодавства і забезпечення конкретних інституційних реформ у сфері сприяння розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ). Ефективне та передбачуване правове середовище, що розвиватиметься в країні відповідно до принципів і практики ЄС, сприятиме поступовій інтеграції України у європейську та світову ринки.

Програма працюватиме: на національному та регіональному рівнях у тісній взаємодії із урядом України та регіональною владою, профільними міністерствами та парламентськими комітетами, бізнес-асоціаціями, агентствами регіонального розвитку, експертно-аналітичними центрами, громадськими організаціями.

Активність Програми направлено на підтримку реформ щодо сприяння МСБ; налагодження стійкого державно-приватного діалогу, використання інструментів зміцнення потенціалу та інституційної спроможності організацій–учасників, зокрема тих, які здатні підтримати конструктивний діалог з владою щодо вибору напрямів політики для забезпечення конкурентоспроможності приватного сектору.

Завдання програми
• визначити правові, нормативні та адміністративні заходи, які покращують бізнес-середовище для МСП в Україні
• надати підтримку на центральному та місцевому рівнях у підготовці, просуванні та впровадженні ефективного законодавства, регулювання та процедур, що базуватимуться на результатах аналізу основних правових, нормативних та адміністративних бар’єрів.

• координувати та підтримувати ініціативи бізнес-спільноти для просування економічно обґрунтованих та фіскально-відповідальних реформ.


Партнери програми:
Програма USAID «ЛЕВ» впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з

Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій

 

 

                                      

Центром соціально-економічних досліджень – CASE-Україна                           

 

                                    

Київським економічним інститутомАдреса:
Вул. Саксаганського, 83
Київ-01033, Україна
Години роботи:
Пон.-пятн. 09-00 до 18-00
Вихідні: суббота та неділя

Про фонд

Місія Фонду Східна Європа - сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Фонд Східна Європа (ФСЄ) допомагає громадянам будувати власне майбутнє, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та сприяючи партнерству громади, влади та бізнесу.